logo

Po co czekać aż do wiosny żeby kupić TomTom Rider?

Kup teraz nawigację TomTom Rider 400 lub TomTom Rider 410, a otrzymasz uchwyt samochodowy o wartości 299 PLN za darmo*.

Przez całą zimę, TomTom Rider pomoże Ci dotrzeć szybciej i uniknąć niepotrzebnych mandatów dzięki dożywotnim usługom TomTom Traffic i Fotoradary**.

A gdy pogoda znów się poprawi, TomTom Rider dołączy do Ciebie we wszystkich podróżach turystycznych, pokazując najlepsze trasy widokowe i kręte drogi.

Zaktualizuj swoją nawigację TomTom Rider już teraz i ciesz się nią w swoim samochodzie już tej zimy - a wiosna przyjdzie, zanim zdążysz się zorientować!


Kliknij, żeby dostać uchwyt samochodowy


* Oferta ważna od 15 listopada 2016 do 31 grudnia 2016. Wymagany dowód zakupu. Sprawdź szczegóły promocji w regulaminie.

** Otrzymaj usługi TomTom Traffic i Fotoradary (nie jest dostępne we wszystkich krajach) i pobieraj 4 lub więcej pełnych aktualizacji map w urządzeniu każdego roku, przez cały okres użytkowania urządzenia. Będziesz potrzebować komputera z podłączeniem do Internetu oraz konta MyTomTom w celu pobrania aktualizacji map. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę: tomtom.com/lifetime.

Pobieraj informację dla usług TomTom Traffic oraz Fotoradary za pomocą smartphona przez Bluetooth (Twój smartphone musi być kompatybilny oraz posiadać pakiet danych. Mogą pojawić się dodatkowe koszty związane z przesyłem danych, sprawdź tomtom.com/connect dla uzyskania szczegółowych informacji).

Okres trwania promocji:

 • Kup nawigację TomTom Rider 400 lub TomTom Rider 410 pomiędzy 15.11.2016 a 31.12.2016, a otrzymasz bezpłatnie uchwyt samochodowy o wartości 299 zł.
 • Zgłoszenia muszą być przesłane maksymalnie do północy 14.01.2017, nie później niż 14 dni od daty zakupu.
 • Żeby zapoznać się z pełnym regulaminem promocji kliknij tutaj.
 • Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt na poniższy adres email: krupa.kamila@tomtom.com

Jak się zarejestrować:

 1. Kup nawigację TomTom Rider 400 lub TomTom Rider 410 między 15 listopada 2016, a 31 grudnia 2016 r.
 2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy pod adresem www.tomtomriderpromo.pl, w terminie 14 dni kalendarzowych od daty zakupu urządzenia. Będziesz musiał przedstawić dowód zakupu.
 3. Po pomyślnej weryfikacji zgłoszenia otrzymasz w ciągu 21 dni przesyłkę z uchwytem samochodowym.
 4. Koszty wysyłki są po stronie TomTom.

Ważne:

 • Należy pamiętać, że weryfikacja zgłoszenia może być opóźniona, jeżeli nie zostaną przesłane pełne informacje umożliwiające pozytywne zatwierdzenie zgłoszenia.
 • Dla zakupu w sklepie stacjonarnym, będziemy wymagać kopii paragonu
 • Dla zakupów internetowych, będziemy wymagać potwierdzenia zamówienia lub email z potwierdzeniem.
 • Dane takie jak: data zakupu, nazwa produktu, dystrybutora i cena muszą być widoczne.
 • Dla wszystkich zakupów, wymagamy prawidłowego kodu kreskowego.